LED 4mm oval modrá 470nm 810-1135mcd 105/45°
| Kód: | 1969545 |
| Výrobce: | Excellence Optoelectronics Inc. |
| Značení výrobce: | EOQ-HLBTDDR-EG(C) |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 100 °C |
| Druh: | 4mm |
| Vlnová délka: | 470nm |
| Svítivost: | 960mcd |
| Vyzařovací úhel: | 105°/45° |
| Barva: | modrá |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
EOQ-HLBTDDR-EG(C)
EOQHLBTDD0EG
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona