LED 5mm žlutá W.C. 589nm 30° 4360-6105mcd
| Kód: | 81946 |
| Výrobce: | Excellence Optoelectronics Inc. |
| Hmotnost [g]: | 0.31 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | EOL-MAYFCCW-TK |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 589nm |
| Svítivost: | 5160mcd |
| Vyzařovací úhel: | 30° |
| Barva: | žlutá |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
EOL-MAYFCCW-TK
EOLMAYFCC0TK
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej