LED 5mm červená W.C. 623nm 30° 2820-3950mcd
| Kód: | 67563 |
| Výrobce: | Excellence Optoelectronics Inc. |
| Hmotnost [g]: | 0.31 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | EOL-M5RFCCU-TK |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 623nm |
| Vyzařovací úhel: | 30° |
| Barva: | červená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
EOL-M5RFCCU-TK
EOLM5RFCC0TK
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej