LED 4 oval červená 628nm diff. 660-920mcd 105/45°
| Kód: | 68653 |
| Výrobce: | Excellence Optoelectronics Inc. |
| Hmotnost [g]: | 0.23 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | EOL-K5RTDDQ-TK |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 4mm |
| Vlnová délka: | 628nm |
| Svítivost: | 660mcd |
| Vyzařovací úhel: | 105°/45° |
| Barva: | červená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
EOL-K5RTDDQ-TK
EOLK5RTDD0TK
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej