LED 5 žlutá čirá 623nm 15° 6920/9690mcd
| Kód: | 1014737 |
| Výrobce: | Excellence Optoelectronics Inc. |
| Hmotnost [g]: | 0.33 |
| Značení výrobce: | EOL-K1YCCDX-KK(-V) |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 623nm |
| Svítivost: | 6920mcd |
| Vyzařovací úhel: | 15° |
| Barva: | červená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
EOL-K1YCCDX-KK(-V)
EOLK1YCCD0KK
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej