LED 5 červená 628nm WC 7735-10830mcd 15°
| Kód: | 72655 |
| Výrobce: | Excellence Optoelectronics Inc. |
| Hmotnost [g]: | 0.35 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | EOL-K1RCCCX-TK |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 628nm |
| Svítivost: | 7735mcd |
| Vyzařovací úhel: | 15° |
| Barva: | červená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
EOL-K1RCCCX-TK
EOLK1RCCC0TK
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej