LED 5mm Oval diff zelená 525nm 660-920mcd 105°/45°
| Kód: | 65115 |
| Výrobce: | Excellence Optoelectronics Inc. |
| Hmotnost [g]: | 0.23 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | EOL-HEFTDDQ-EG |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 525nm |
| Svítivost: | 920mcd |
| Vyzařovací úhel: | 105°/45° |
| Barva: | zelená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
EOL-HEFTDDQ-EG
EOLHEFTDD0EG
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej