LED 4mm oval diff modrá 470nm diff. 295-415mcd 105/45°
| Kód: | 1014761 |
| Výrobce: | Excellence Optoelectronics Inc. |
| Hmotnost [g]: | 0.2 |
| Značení výrobce: | EOL-H9BTDDN-EG(-T) |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 4mm |
| Vlnová délka: | 470nm |
| Svítivost: | 350mcd |
| Vyzařovací úhel: | 105°/45° |
| Barva: | modrá |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
EOL-H9BTDDN-EG(-T)
EOLH9BTDD0EG
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej