Elyt ayiální 105° 4m7/M 25V 20% 18x40mm
| Kód: | 36079 |
| Výrobce: | Roederstein |
| Hmotnost [g]: | 11.89 |
| Značení výrobce: | EGM00LG447E00 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Napětí: | 25V |
| Typ: | EA |
| Kapacita: | 4.7mF |
| Tolerance: | 20% |
| Rozměry DxL: | 18x40mm |
| Pouzdro: | Axial |
| Obal: | Ammopack |
EGM00LG447E00
CEUF4700FA
Axiální pouzdro
SMD: Ne
Výprodej