Goldcap 100m 5.5V -20+85%
| Kód: | 332354 |
| Výrobce: | Panasonic Corporation |
| Hmotnost [g]: | 1.02 |
| Značení výrobce: | EECS0HD104H |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 70 °C |
| Napětí: | 5,5V |
| Kapacita: | 100mF |
| Tolerance: | -20/+80% |
| Rozměry: | d10,5x5,5 |
| Pouzdro: | R=10 |
| Balení [ks]: | 200 |
| Obal: | Volně |
EECS0HD104H
SMD: Ne
Výprodej