Elyt rad. 85° 10uF 35V 20% 5x12mm
| Kód: | 798192 |
| Výrobce: | Panasonic Corporation |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | ECA1VM100 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 35V |
| Typ: | ER |
| Kapacita: | 10uF |
| Tolerance: | 20% |
| Rozměry: | 5x12mm |
| Pouzdro: | R=2 |
| Balení [ks]: | 200 |
| Obal: | Volně |
ECA1VM100
CS0010/35
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona