VS-Kond 220nF 63V Z5U 20%
| Kód: | 33752 |
| Výrobce: | Thomson Passive Components |
| Hmotnost [g]: | 0.16 |
| Značení výrobce: | EC05WD0224MCC |
| Teplota min: | 10 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 63V |
| Kapacita: | 220nF |
| Tolerance: | 20% |
| Hmota: | Z5U |
| Pouzdro: | R=2,5 |
EC05WD0224MCC
CVNF220-2,5
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej