Elyt axiální 85° 1mF 16V 10x25mm 20%
| Kód: | 15420 |
| Výrobce: | Roederstein |
| Hmotnost [g]: | 3.11 |
| Značení výrobce: | EBM00GD410D00V |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 16V |
| Typ: | EA |
| Kapacita: | 1mF |
| Tolerance: | 20% |
| Rozměry: | 10x25mm |
| Pouzdro: | Axial |
| Obal: | Ammopack |
EBM00GD410D00V
CEUF1000DA
Axiální pouzdro
SMD: Ne
Výprodej