Pin Header 90° 2,54mm 1x12p. zlacený
| Kód: | 6712692 |
| Výrobce: | Connfly electronic CO., Ltd. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | DS1022-1*12RDF11 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Počet řad: | 1 |
| Provedení: | 90° |
| Výška pinů: | 6mm |
| Rastr: | 2,54mm |
| Počet pinů: | 12 |
| Balení [ks]: | 250 |
| Obal: | Volně |
DS1022-1*12RDF11
PH1X12-R1
Výprodej