Prec. objímka DIL-40 RM=15.24mm
| Kód: | 2784049 |
| Výrobce: | Connfly electronic CO., Ltd. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | DS1001-01-40BT1WSF6S |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Druh: | DIL |
| Počet kontaktů: | 40 |
| Počet řad: | 2 |
| Rozteč: | 15,24mm |
| Kontakty úprava: | 3u gold |
| Pouzdro: | DIL-40 |
| Balení [ks]: | 12 |
| Obal: | Tuba |
DS1001-01-40BT1WSF6S
DIL40PZ
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona