Tlumivka 150uH 5A 94mR
| Kód: | 35831 |
| Výrobce: | Talema Elektronik GmbH |
| Hmotnost [g]: | 70.42 |
| Značení výrobce: | DPO-5.0-150 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 5A |
| Série: | DPO |
| Indukčnost: | 150uH |
| Tol: | 94 mR |
| SRF: | 41 13 mm |
| Pouzdro: | Radial |
| Obal: | Volně |
DPO-5.0-150
DPU150A5
SMD: Ne
Výprodej