Tlumivka 100uH 0,5A 14x8mm
| Kód: | 20710 |
| Výrobce: | Talema Elektronik GmbH |
| Hmotnost [g]: | 4.69 |
| Značení výrobce: | DPO-0.5-100 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 500mA |
| Série: | DPO |
| Indukčnost: | 100uH |
| Pouzdro: | Radial |
| Balení [ks]: | 100 |
| Obal: | Volně |
DPO-0.5-100
DPU100A0,5
SMD: Ne
Výprodej