Tranzistor NPN 60V 1A 600mW B=100-300
| Kód: | 1049912 |
| Výrobce: | Diodes Inc. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | DNBT8105-7 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 1A |
| Napětí: | 60V |
| Typ/pol.: | NPN |
| Výkon: | 600mW |
| Zesílení: | 100-300 |
| Pouzdro: | SOT-23 |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka |
DNBT8105-7
DNBT8105
standartní SOT-23 se třemi vývody
SMD: Ano
Výprodej