SMD Tlumivka 4,7uH 5,4A 0,018 Ohm
| Kód: | 1248456 |
| Výrobce: | Ferrocore |
| Hmotnost [g]: | 1.27 |
| Značení výrobce: | DL22-4.7 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Proud: | 4,8A |
| Série: | DL |
| Indukčnost: | 4,7uH |
| Tol: | 20% |
| SRF: | 45MHz |
| Pouzdro: | SMD |
| Obal: | Cívka |
DL22-4.7
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej