SMD Tlumivka 330uH 0,6A 1,02 Ohm
| Kód: | 1248455 |
| Výrobce: | Ferrocore |
| Hmotnost [g]: | 1.37 |
| Značení výrobce: | DL22-330 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Proud: | 600mA |
| Série: | DL |
| Indukčnost: | 330uH |
| Tol: | 20% |
| SRF: | 8Mhz |
| Pouzdro: | SMD |
| Obal: | Cívka |
DL22-330
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej