Elyt SMD 105° 22uF 35V 20% 6,3x5,4mm
| Kód: | 5588367 |
| Výrobce: | Semtech Electronics Ltd. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | CS1V220M-CRE54 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Napětí: | 35V |
| Typ: | ESMD-HT |
| Kapacita: | 22uF |
| Tolerance: | 20% |
| Rozměry DxL: | 6,3x5,4mm |
| Pouzdro: | SMD |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka |
CS1V220M-CRE54
CSMD0022/35
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona