Rezistor 1210 500mW 75,0R 1% 100ppm
| Kód: | 1255940 |
| Výrobce: | Vishay Intertechnology, Inc. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | CRCW121075R0FKEA |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 155 °C |
| Tolerance: | 1% |
| Výkon: | 500mW |
| Typ Rez.: | Metalizovaný |
| Odpor: | 75R |
| Tep. Koeficient: | 100ppm |
| Pouzdro: | 1210 |
| Balení [ks]: | 5000 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
CRCW121075R0FKEA
R13E075,0F
SMD: Ano
Výprodej