Rez. SMD 1206 0.25W 47K0 1% 100ppm
| Kód: | 2590635 |
| Výrobce: | Vishay Dale Electronics |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | CRCW120647K0FKTABC |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 155 °C |
| Tolerance: | 1% |
| Výkon: | 250mW |
| Typ Rez.: | Metalizovaný |
| Odpor: | 47K |
| Tep. Koeficient: | 100ppm |
| Pouzdro: | 1206 |
| Balení [ks]: | 5000 |
| Obal: | Cívka |
CRCW120647K0FKTABC
R12K047,0F
(3216): 0.126" × 0.063" (3.2 mm × 1.6 mm)
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona