Rez. SMD 2512 3W 0R1 1% 75ppm
| Kód: | 1236396 |
| Výrobce: | Bourns, Inc |
| Hmotnost [g]: | 0.11 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | CRA2512-FZ-R100ELF |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Tolerance: | 5% |
| Výkon: | 3W |
| Typ Rez.: | Metalizovaný |
| Odpor: | 0.1R |
| Tep. Koeficient: | 75ppm |
| Pouzdro: | 2512 |
| Balení [ks]: | 4000 |
| Obal: | Cívka |
CRA2512-FZ-R100ELF
R25E000,1
0.25" × 0.12" (6.3 mm × 3.0 mm)
SMD: Ano
Výprodej