Rezistor drátový 2,5W 3R9 5% 12,5x5,5mm
| Kód: | 43678 |
| Výrobce: | Vitrohm |
| Hmotnost [g]: | 1.2 |
| Značení výrobce: | CR254-05T3R9 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 300 °C |
| Tolerance: | 5% |
| Výkon: | 2.5W |
| Typ Rez.: | RD |
| Odpor: | 3.9R |
| Pouzdro: | 0614 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Ammopack |
CR254-05T3R9
RDHE003,9
Axiální 14,3x5,7mm
SMD: Ne
Výprodej