Rezistor drátový 2,5W 2R2 5% 12,5x5,5mm
| Kód: | 17020 |
| Výrobce: | Vitrohm |
| Hmotnost [g]: | 1.1 |
| Značení výrobce: | CR254-05T2R2 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 300 °C |
| Tolerance: | 5% |
| Výkon: | 2.5W |
| Typ Rez.: | RD |
| Odpor: | 2.2R |
| Pouzdro: | 0614 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Ammopack |
CR254-05T2R2
RDHE002,2
Axiální 14,3x5,7mm
SMD: Ne
Výprodej