Rezistor uhlíkový 0,25W 2K2 5%
| Kód: | 7063 |
| Výrobce: | Taiwan |
| Hmotnost [g]: | 0.21 |
| Značení výrobce: | CR25-2K2/J |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 155 °C |
| Tolerance: | 5% |
| Výkon: | 250mW |
| Typ Rez.: | Uhlíkový |
| Odpor: | 2.2K |
| Pouzdro: | 0207 |
| Balení [ks]: | 100 |
| Obal: | Volně |
CR25-2K2/J
RKBK002,2
SMD: Ne
Výprodej