Lithiová baterie 3V 950mAh
| Kód: | 30650 |
| Výrobce: | Renata SA |
| Hmotnost [g]: | 9.62 |
| Značení výrobce: | CR2477N |
| Teplota min: | -30 °C |
| Teplota max: | 70 °C |
| Napětí: | 3V |
| Kapacita: | 950mAh |
| Rozměry: | D24 7,7 |
| Tvar,výv.: | 2477 |
| Druh-chemie: | CR button |
| Balení [ks]: | 25 |
| Obal: | TRAY |
Výprodej