10 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
| Kód: | 934374 |
| Výrobce: | SAMTEC, Inc. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | CLT-105-02-L-D |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Počet řad: | 2 |
| Provedení: | 180° |
| Výška: | 2,1mm |
| Pouzdro: | SMD |
| Rastr: | 2mm |
| Počet pinů: | 10 |
| Balení [ks]: | 56 |
| Obal: | Tuba |
CLT-105-02-L-D
CLT-105-02-L
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej