LED PLCC6 studená bílá 14000-18000mcd 120°
| Kód: | 1718152 |
| Výrobce: | Cree, Inc. |
| Značení výrobce: | CLP6B-WKW-E0-Wu-aaa |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 100 °C |
| Vlnová délka: | 5300K |
| Svítivost: | 16000mcd |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Barva: | bílá |
| Pouzdro: | PLCC-6 |
| Balení [ks]: | 900 |
| Obal: | Cívka |
CLP6B-WKW-E0-Wu-aaa
CLP6B-WKW-E0
SMD: Ano
Výprodej