Svorkovnice 250V 2p. zelená RM=5
| Kód: | 1111590 |
| Výrobce: | Elettronica Stelvio |
| Hmotnost [g]: | 3.01 |
| Značení výrobce: | CLL5/2 |
| Teplota min: | -30 °C |
| Teplota max: | 120 °C |
| Proud: | 24A |
| Počet pozic: | 2 |
| Napětí: | 250V |
| Rozměry/Rastr: | 5.0mm |
| Druh, řada: | CLL |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Volně |
Výprodej