CER SMD 1206 NP0 1n0 50V 5%
| Kód: | 700821 |
| Výrobce: | Samsung Semiconductor |
| Hmotnost [g]: | 0.05 |
| Značení výrobce: | CL31C102JBCNNNC |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Napětí: | 50V |
| Kapacita: | 1nF |
| Tolerance: | 5% |
| Hmota: | NP0 |
| Pouzdro: | 1206 |
| Balení [ks]: | 4000 |
| Obal: | Cívka |
CL31C102JBCNNNC
C12N001,0N
(3216): 0.126" × 0.063" (3.2 mm × 1.6 mm)
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona