Ker-Ko Y5V 100n 100V +80/-20%
| Kód: | 2620161 |
| Výrobce: | SR Passives |
| Značení výrobce: | CCK-100N |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 100V |
| Kapacita: | 100nF |
| Tolerance: | +80/-20% |
| Hmota: | Y5V |
| Pouzdro: | R=5 |
| Obal: | Sáček |
CCK-100N
KENF100
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona