Ker-Kond 0603 NP0 200pF 50V 5%
| Kód: | 1646986 |
| Výrobce: | YAGEO Corp. |
| Značení výrobce: | CC0603JRNPO9BN201 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Napětí: | 50V |
| Kapacita: | 200pF |
| Tolerance: | 5% |
| Hmota: | NP0 |
| Pouzdro: | 0603 |
| Balení [ks]: | 4000 |
| Obal: | Cívka |
CC0603JRNPO9BN201
C06P200N
(1608): 0.063" × 0.031" (1.6 mm × 0.8 mm)
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona