Kondezátor PEN 100n 100V 10%
| Kód: | 1370509 |
| Výrobce: | AVX Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.23 |
| Značení výrobce: | CB037E0104KBA |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Napětí: | 100V |
| Typ: | MPEN |
| Kapacita: | 100nF |
| Tolerance: | 10% |
| Pouzdro: | 1812 |
| Balení [ks]: | 700 |
| Obal: | Cívka |
CB037E0104KBA
CB037E0104KB
(4532): 0.18" × 0.12" (4.6 mm × 3.0 mm)
SMD: Ano
Výprodej