Odporový trimr naležato RM10/12,5 25K
| Kód: | 50117 |
| Výrobce: | ACP technologies |
| Hmotnost [g]: | 1.58 |
| Značení výrobce: | CA14NV12,5-25K |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 70 °C |
| Tolerance: | 20% |
| Výkon: | 250mW |
| Odpor: | 25K |
| Průběh: | linear |
| Provedení: | naležato |
| Balení [ks]: | 200 |
| Obal: | Volně |
CA14NV12,5-25K
CA14NVK025
Výprodej