Svorkovnice násuvná 3,5mm 3p. zelená
| Kód: | 2197698 |
| Výrobce: | Hsuan Mao Technology Co., Ltd |
| Značení výrobce: | C0916-03N9NE00R |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 100 °C |
| Proud: | 8A |
| Počet pozic: | 3 |
| Napětí: | 300V |
| Rozměry/Rastr: | 3,50mm |
| Druh, řada: | C0916 |
| Obal: | Volně |
C0916-03N9NE00R
C0916-03N9NE
Výprodej