CER SMD 0603 NP0 120p 100V 5%
| Kód: | 1644722 |
| Výrobce: | KEMET Corporation |
| Značení výrobce: | C0603C121J1GAC7867 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Napětí: | 100V |
| Kapacita: | 120pF |
| Tolerance: | 5% |
| Hmota: | NP0 |
| Pouzdro: | 0603 |
| Balení [ks]: | 4000 |
| Obal: | Cívka |
C0603C121J1GAC7867
C06P120N1
(1608): 0.063" × 0.031" (1.6 mm × 0.8 mm)
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona