SIP Precizní hřebínek 40p.
| Kód: | 2086636 |
| Výrobce: | Hsuan Mao Technology Co., Ltd |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | C0113-40SNGB00R |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Druh: | SIL |
| Počet kontaktů: | 40 |
| Počet řad: | 1 |
| Rozteč: | 2,54mm |
| Obal: | Volně |
C0113-40SNGB00R
SIL40ST
Výprodej