Zenerova dioda 13V 200mA 300mW 5%
| Kód: | 999095 |
| Výrobce: | NXP Semiconductors N.V. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | BZX585-C13,115 |
| značení výrobce 2: | 9340 558 54115 |
| Teplota min: | -65 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Druh: | ZEN |
| Napětí: | 13V |
| Tolerance: | 5% |
| Výkon: | 200mW |
| Pouzdro: | SOD-523 (SC79) |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
BZX585-C13,115
9340 558 54115
BZX585-C13
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona