Transil 600W 18.8/22V 5% Bidir
| Kód: | 6884 |
| Výrobce: | STMicroelectronics International N.V. |
| Hmotnost [g]: | 0.48 |
| Značení výrobce: | BZW06-19B |
| Teplota min: | -65 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Výkon: | 600W |
| Napětí Ubr: | 20,9V |
| Pouzdro: | DO-204AC |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Ammopack |
BZW06-19B
DO-15
SMD: Ne
Výprodej