Zenerova Dioda 0,5W 5.1V 2%
| Kód: | 420662 |
| Výrobce: | Vishay Intertechnology, Inc. |
| Hmotnost [g]: | 0.04 |
| Značení výrobce: | BZM55B5V1-TR |
| Teplota min: | -65 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Druh: | ZEN |
| Napětí: | 5,1V |
| Tolerance: | 2% |
| Výkon: | 500mW |
| Pouzdro: | MICROMELF |
| Balení [ks]: | 2500 |
| Obal: | Cívka |
BZM55B5V1-TR
BZM55B5V1
SMD: Ano
Výprodej