Ultra rychlá dioda 1000V 1A 75ns
| Kód: | 31225 |
| Výrobce: | Vishay Intertechnology, Inc. |
| Hmotnost [g]: | 0.4 |
| Značení výrobce: | BYV26E-TAP |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 1A |
| Napětí: | 1000V |
| Druh, typ: | Ultrafast Avalanche |
| Konfigurace, výkon: | Single |
| Pouzdro: | SOD-57 |
| trr: | 75ns |
| Balení [ks]: | 5000 |
| Obal: | Ammopack |
BYV26E-TAP
BYV26E
SMD: Ne
Výprodej