Dvojitá Dioda 2x8A 400V 35ns
| Kód: | 47528 |
| Výrobce: | STMicroelectronics International N.V. |
| Hmotnost [g]: | 3.02 |
| Značení výrobce: | BYT16P-400 |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 16A |
| Napětí: | 400V |
| Druh, typ: | Fast |
| Konfigurace, výkon: | Dual CC |
| Pouzdro: | TO-220AB |
| trr: | 35ns |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
BYT16P-400
SMD: Ne
Výprodej