Dioda rychlá 5A 200V 200ns
| Kód: | 60756 |
| Výrobce: | Diotec Semiconductor AG |
| Hmotnost [g]: | 1.16 |
| Značení výrobce: | BY500-200 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 155 °C |
| Proud: | 5A |
| Napětí: | 200V |
| Druh, typ: | Fast |
| Konfigurace, výkon: | Single |
| Pouzdro: | DO-201 |
| trr: | 200ns |
| Balení [ks]: | 1250 |
| Obal: | Ammopack |
BY500-200
SMD: Ne
Výprodej