Dioda rychlá 800V 3A 500ns
| Kód: | 9688 |
| Výrobce: | Diotec Semiconductor AG |
| Hmotnost [g]: | 1.03 |
| Značení výrobce: | BY399 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 3A |
| Napětí: | 800V |
| Druh, typ: | Fast |
| Konfigurace, výkon: | Single |
| Pouzdro: | DO-201 |
| trr: | 500ns |
| Balení [ks]: | 1700 |
| Obal: | Cívka |
Výprodej