Dioda 200V 2A 500ns
| Kód: | 218 |
| Výrobce: | ITT Semiconductors |
| Hmotnost [g]: | 1.31 |
| Značení výrobce: | BY297 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 2A |
| Napětí: | 200V |
| Druh, typ: | Fast |
| Konfigurace, výkon: | Single |
| Pouzdro: | DO-13 plastic |
| trr: | 500ns |
BY297
DO-202AA
SMD: Ne
Výprodej