Rezistor drátový 0,75W 0R10 10% 9,9x3,6mm
| Kód: | 335440 |
| Výrobce: | Vitrohm |
| Hmotnost [g]: | 0.58 |
| Značení výrobce: | BW234-010T0R1 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Tolerance: | 10% |
| Výkon: | 1W |
| Typ Rez.: | Drátový |
| Odpor: | 0.1R |
| Pouzdro: | 0411 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Ammopack |
BW234-010T0R1
RD1E000,1
axiální 9,9x3,6mm
SMD: Ne
Výprodej