Trafo 30VA 2x12V 2x1250mA
| Kód: | 3859096 |
| Výrobce: | HAHN GmbH & Co. KG |
| Značení výrobce: | BV EI 662 4043 |
| Výkon: | 30VA |
| Druh, typ: | T70/B |
| Rozměry: | 70x61,5x49mm |
| Usec: | 2x12V |
| Konfig., Poč.sek.: | 230V |
| Balení [ks]: | 100 |
| Obal: | TRAY |
BV EI 662 4043
HTR1012-2
Výprodej