Trafo 1,9VA 230V 2x9V 2X105mA
| Kód: | 3114771 |
| Výrobce: | HAHN GmbH & Co. KG |
| Značení výrobce: | BV EI 303 2036 |
| Výkon: | 1,9VA |
| Druh, typ: | T70/F |
| Rozměry: | 32,5x27,5x24mm |
| Usec: | 2x9V |
| Konfig., Poč.sek.: | 230V |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | TRAY |
BV EI 303 2036
HTF309-2
Výprodej